Един от най- запомнящите се участници във Фермата се ожени. Много снимки от сватбата
Един от най-запомнящите се играчи от последния сезон на "Фермата" - Станислав, каза "да" на любимата си жена.
Той сподели снимки от щастливото събитие в профила си в Инстаграм. Станислав се е оженил за любимата си Теодора в Царска Бистрица.
Към кадрите той е написал:
"Най-щастливият ден в моя живот."
Теодора е облечена с класическа булчинска рокля до земята с дълъг воал и було от тюл, прихванато в косата. Станислав пък е избрал тъмен костюм с жилетка. Освен стандартните сватбени ритуали, двойката явно е решила да заложи и на чисто български такива. По време на церемонията в известен хотел в курорта Боровец Теодора е сложила и престилка и пафти от народна носия.
Станислав се изяви силно в последния сезон на "Фермата", но отпадна след много оспорван дуел със станалия по-късно победил - Яни.
Какво четем:
🔴 Българите с по-евтини временни паспорти в чужбина🔴 Пиян шофьор с автобус предизвика катастрофа с пострадало дете във Видин
🔴 3 доказани методики за отслабване със сода
Източник: За Жената
Коментари
