Първа снимки от сватбата на Коцето Калки и приказно красивата му жена



Коцето Калки и неговата булка Мартина Табакова са изкарали първата си брачна нощ като младоженци в затвора


Двамата се ожениха на 26 август на остров „Света Анастасия“. „Там има малък старинен храм и като влезеш в него все едно си в друго време.

Островът е археологически обект, отдолу има подводни пещери и се смята, че в тях все още са скрити пиратски съкровища. Стаята, в която прекарахме първата брачна нощ, някога е била затворническа, а преди това манастирска. Точно тогава беше пълнолуние, а някои от приятелите ни спаха на открито под звездите“, разказва Коцето.


Коцето и Мартина са заедно от 10 години, но направиха едва сега сватбата си заради 7-годишния си син Теодор, на когото се повери най-важната роля – на главния шафер, пише „Телеграф“.


Какво четем:

🔴 4 СПЕЦИАЛИСТИ СЪВЕТВАТ КАК ДА НЕ ПЪЛНЕЕМ

🔴 Л.Н.: Всички поведоха война срещу любовта ни

🔴 Снимки от кралското имение на семейство Арабаджиеви в Бояна за 10 милиона

Източник: За Жената



Коментари



горе