И за жените трябва казарма!



Елена Гочева, Фейсбук:

Много се говори за това как казармата трябва да се върне като задължителна, обаче мисля, че няма да е зле да се въведе и като задължителна за младите момичета, които до една приличат на проститутки!

За тези, които не са запознати, в някои страни това го има и от малки се възпитават в ценности да си бранят родината и да се гордеят.

Ама не като нашите псевдо-порно ценности - да отидеш веднъж годишно на Шипка с токчетата и присадените коси!

В същите тези семейства, които макар и по задължения пращат дъщерите си в армията, учат децата от малки на труд и дисциплина, неща непознати за масовата 18-годишна наша Мими, на която мама тегли кредит, за да й подари джуки!

Не е нормално на 20 години да те интересува само къде ще пее Галин и кога ще са намаленията в Zara.

Както казва един мой приятел - Фейсбук е фабрика за малки миндили.

По цял ден едни и същи изумени селфита, с едни и същи джуки, мигли, зъби, коси, ануси.

Не е нормално да те попитат какво работиш, с какво се занимаваш и 5 минути да не можеш да отговориш.

Голяма гордост да си снимаш сушито, за което гъзът ти е заплатил, а да не можеш да направиш една супа.

Искам да Ви събера на куп всички празноглави кози и да Ви хвърля клечката.

И точно тези спермояди се подиграват на момичетата, които работят, но нямат последен модел телефон или якенце с пухче.

Само в нашата мила родина мечтата на всяко второ младо момиче е да си намери чичка търбух, който да я храни, а тя да ходи на фотосесиЙ.

След 10 години дъщеря ми ще ме попита: "Мамо, аз защо нямам силикон в устата, не ме ли обичаш?"

Вкарайте казармата за жените, че да се оправят и мъжете!


Какво четем:

🔴 Това е реалността, мили приятели, не можем да кажем на черното бяло и с вълшебна пръчка да превърнем грозотията в лукс

🔴 Новородено бебе почина във Видин ден, след като го изписаха от болница

🔴 Чудотворната сила на кестените

Източник: Lentata



Коментари



горе