Златка и Благо затегнаха коланите - ето къде почиват за 40 лв на вечер (Снимки)
След луксозната им почивка в Дубай, на която ни направиха свидетели,
Те са избрали Обзор за място на своята лятна ваканция. Справка показва, че за нощувка там двама плащат общо 40 лв. В цената е включена закуска и застраховка, пише ПИК.
Хотелът не е на първа линия, но е близо до плажа. Единственият недостатък е, че не разполага със собствен фитнес и на Благо му се налага да върви до центъра, за да спортува.
Впечатление прави, че този път влюбените не отбелязват в мрежата точната си локация и са по-лаконични в споделянето на снимки.
Докато бяха в Дубай, двамата постоянно заливаха мрежата с фотоси от луксозната си почивка. Но този предпочитат да останат в нелегалност. Очевидно двамата са решили да се откажат от приключенията си в луксозни дестинации в името на бъдещето на общото им дете.
В началото на тази есен плеймейтката ще дари футболиста с наследник. Както вече стана ясно, тя очаква момче. Това ще е трети син за Благо, който ще стане татко за четвърти път. Джизъса има син и дъщеря от бившата гимнастичка Христина Витанова.
Шампионката по танго Есмер Омерова също го дари със син.
Какво четем:
🔴 4-те най-желани зодии🔴 Хороскоп за днес, 6 юли: ТЕЛЕЦ - нови изживявания, ЛЪВ - готови за изненади, СКОРПИОН - потърсете помощ
🔴 След дълго боледуване почина Снежана Дукова
Източник: За Жената