Край с 7/8 TV? Хората на Слави в паника СНИМКА
Под ужасен стрес са останалите при Слави Трифонов, които изнасят на плещите си цялата програма на 7/8 TV, съобщиха хора от кухнята.
След като шефът им заяви официално, че вече е лидер на партия и ще участва в парламентарните избори през пролетта.
Може би нещата в телевизията са към своя край. Затова повечето от екипа тайно са тръгнали да си търсят работа.
Били наясно, че освен за сценаристите, в бъдещата партия няма да има работа за останалите.
Притеснен бил и Годжи, който също се чудел накъде да поеме, когато Дългия сложи край на телевизията.
Ако партията на Слави има успех, съществували два варианта: или той изцяло да зареже телевизията, или да я превърне в партийна говорилня, пише хотарена.
И двата варианта притеснявали служителите му, които и без това и сега едва свързвали двата края заради липсата на реклами.
Какво четем:
🔴 Гърневски разби Румен Радев: Това е преврат, но правителството няма да падне🔴 Важно за пенсионерите! Ето какво става с парите им в края на юли
🔴 Нови глоби и правила за всички, избрали Гърция за лятната си почивка
Източник: Марица
Коментари
