Вижте кои са тарторките на "Фермата" / СНИМКИ



Две корави жени се наложиха като тарторки във „Фермата“ само месец след началото на шоуто. Козметичката Мартина, която работи като машина, никога не се оплаква и рядко влиза в конфликти, се превърна в любимка на по-младите мъже в стопанството. „Тя е супер умна и е истинска хиена, ще ги изпапка за закуска“, коментира качествата на 40-годишната софиянка връстникът й, строителят Георги.  





Мартина, която има 2 брака, 2 развода и 2 деца, влезе в шоуто с желанието да доминира. „Аз съм мацка, но това изобщо не ми пречи да се справям много по-добре от мъжете. Във „Фермата“ ще превъзхождам, но и ще зареждам останалите с енергия“, заяви тя.  





Конкурентка №1 на козметичката е командаджийката Живка, която се държи като вълк единак. „В шоуто не мога и не искам да се доверя на никого“, категорична е атлетичната брюнетка. Извън риалитито тя е шофьор на високопланински камион. Работи много. Разкарва стоки, товари и разтоварва, а през ръцете й всеки ден минават тонове. 






Какво четем:

🔴 „Мис България – Пловдив” 2021! Вижте част от красавиците, които ще се борят за титлата / СНИМКИ

🔴 3 "скрити" симптома на високата захар

🔴 Бягство от есента: Биляна Йотовска под слънчевите лъчи на екзотичен остров / СНИМКИ

Източник: lupa



Коментари



горе