Няма криза за Лили: Примата скандализира с покупка на вещ за хиляди
Естрадната прима винаги е била любител на лукса в живота си и придобивките ѝ го доказват. Лили Иванова отново си достави радост под формата на изключително скъпа вещ. Певицата най-накрая се сдоби с изискана черна мраморна маса, която си поръчала от Италия.
Заявката била направена още през есента, но се забавила, тъй като имало проблем с доставките. Тези дни красивата мебел вече е докарана в апартамента на изпълнителката на „Панаири” на ул. „Оборище”.
Според източник на „Уикенд” за творението Лили се е изръсила с около 10 000 лева. Не е известно какво ще се случи с досегашната маса на звездата, но според някои тя е била подарена на сестра й Магда.
Какво четем:
🔴 Скандал в NOVA: Фенове на „Капките" избухнаха срещу участничка, не я искат в шоуто🔴 Срив в поп фолка: Гостуване при Слави обърна живота на Камелия / ВИДЕО
🔴 Ех, тази Райна не се спря! Показа най-новата си любов / СНИМКИ
Източник: Марица
Коментари
