Внезапно почина любимец на зрителите от "Игри на волята"



Отиде си една от легендарните личности за туризма в Царево и любимец на зрителите на шоуто "Игри на волята" - Тодор Киряков. Той е издъхнал преди няколко дни на 72-годишна възраст, съобщава "Флагман".





Киряка, както го наричаха всички познати, от близо година се бореше с тежко онкологично заболяване и вече виждаше лъч надежда. През януари обаче е бил повален от Ковид-19. Лекувал се е в домашна обстановка в жилището си в родния Димитровград. В последните дни на месеца състоянието му се влошило рязко и се наложило да бъде хоспитализиран. Починал е на 31 януари, а малко след това е бил погребан от най-близките си.





Тодор Киряков е собственик на комплекс „Марая“ в Царево, който приютява популярното риалити „Игри на волята“.





Той имаше неповторимо излъчване и продуцентите му делегираха право да бъде иконом и често се появяваше в ефир. Киряка се превърна в любимец не само на участниците, но и зрителите на предаването.

Той е роден в Хасково през 1950 година, работил е в Свиленград и Слънчев бряг, собственик е на едно от най-популярните заведения в Димитровград – „Киряка“, а също така и на хотелския комплекс в Царево, където прекарваше цяло лято.


Какво четем:

🔴 Свидетели "заклещиха" собственика на агресивното куче, което нахапа 5 деца в София / ВИДЕО

🔴 Български обущар си купи 8 апартамента с пари от занаята

🔴 Вижте кой е арестуваният голям началник в КАТ-Пловдив / СНИМКА

Източник: Марица



Коментари



горе