Паника в Слънчев бряг заради това, което излезе от морето / СНИМКА





Мъж е попаднал на змия, която точно е излизала от морето. Случаят е от курорта Слънчев бряг.





По думите на очевидеца влечугото "не харесало", че го снима и тръгна срещу него. Все пак не се стигнало до масова паника, тъй като змията не се е насочила към плажуващите.





"Това излезе от морето. Като отидох да я снимам, само, че ме фокусира се изправи и се засили срещу ми. Не беше хич плашлива, едвам я върнахме в морето. А ако бе се засилила в хавлиите с женоря... лелеее, щеше да става цирк.", пише Радомир Радомиров.





Според потребители, ако в близост има река, гледката въобще не трябва да учудва. Хората посочват, че става дума за сива водна змия и няма от какво да се страхуват плажуващите в района.





"Сива водна змия, безобидна, спокойно живее в солена вода", уточнява Тони Тончев.

Други посочват, че змиите обичат на ловуват в морето.

"Аз съм виждал в Несебър змия с риба в устата във морето", отбелязва Иван И.


Какво четем:

🔴 Всички са в шок! Джизъса се пусна как прегръща пред погледа на Пyтин посланик Митpофанова / СНИМКИ

🔴 Бивш командос на погребението на Геле: Разбира се, че е бил убит, знам всичко!

🔴 Започна погребението на Геле в Дупница, Златко Баретата е там / СНИМКИ

Източник: Блиц



Коментари



горе