Трагедията е огромна! Мрежата почерня заради загиналия 23-г. бъдещ полицай Борислав / СНИМКИ



23-годишният Борислав Бахтарлиев, който загина в тежка катастрофа между мотор и лек автомобил, станала около 17:30 часа в петък на изхода на Петрич, се дипломирал преди дни в академията на МВР и само след седмица е трябвало да започне работа в полицията, пише struma.com.





Спътничката му - 21-годишната Виктория Воденичарска от Благоевград, курсант в МВР академията, е с опасност за живота, с множество травми, настанена в болницата в Петрич.





В социалната мрежа Фейсбук и към този момент не спират да валят жалейки от потресени от трагедията близки и познати на младия Борислав. 









​​​​​​





Припомняме, че шофьор от Разлог, управлявал "Мерцедес" предприел непозволена маневра обратен завой и ударил  с предната си част идващия насреща моторист. Сблъсъкът бил изключително силен. Борислав загинал на място, а момичето зад него е транспортирано в болница.





Пострадала е и жена, пътувала в мерцедеса. Шофьорът  е тестван за алкохол и наркотици, пробите са отрицателни.





Случилото се разтърси Петрич. Това не е първото пътно произшествие с жертва на това място, коментират петричани и свързват тежката катастрофа с фаталния петък 13-ти. За последните дни втора смърт на млад човек в града. Преди дни млада жена блъсна с колата си пешеходец, син на семейство фермери - украинци. 


Какво четем:

🔴 Идва краят на една ера в училище! Това е отживелица, категорични са директорите

🔴 Имайте едно наум, ако сте решили днес или утре да ходите в "Кауфланд"

🔴 Лукс в Драгалевци: Асфалтирана улица в скъпарския квартал взриви мрежата

Източник: Блиц



Коментари



горе