ИМАМ НЕЩО ДА ВИ КАЗВАМ: На 43 години Алекс Раева взе съдбовно решение за живота си
Алекс Раева вече е сгодена.
Самата тя се похвали с радостната новина в социалните мрежи, като сподели видео и показа годежния си пръстен, пише Лупа.бг.
Това ще бъде е първият брак за телевизионната звезда, която тази година беше водеща на Dancing Stars заедно с Краси Радков.
На видеото, което качи в инстаграм, Алекс срамежливо се усмихва и показва ръката си с годежен пръстен на нея.
"Имам нещо да ви казвам.", написа кратичко певицата.
От няколко дни в социалните мрежи Раева споделя красиви кадри от морето, от които стана ясно, че е на лятна ваканция с Орлин Горанов, жена му Валя и бизнесмена Любомир Палаханов. В мрежата се говори, че именно Горанов и съпругата му са причината за запознанството на Алекс и Любомир, за който телевизонната водеща неведнъж публично е споделяла, че е променил живота ѝ и той е голямата ѝ любов. За Палаханов се знае, че е бизнесмен. Двамата с Алекс имат дъщеричка на име Лиа, която се роди през 2019 г.
Какво четем:
🔴 Народът се подготвя за зимата: Доматът ври, червеният лук е изваден🔴 Двама „убийци на пътя" търкат депутатските банки от ДПС с председател Джевдет Чакъров
🔴 Билалов се показа коренно променен и заговори за САЩ
Източник: Petel
Коментари
![](./i/blank.gif)