Бургас отговаря на гей парада! Стотици шестват в подкрепа на традиционното семейство




Над 300 бургазлии се очаква да се включат в парад в подкрепа на традиционното семейство. Събитието се провежда за трета поредна година в противовес на гей-парада в София.

Шествието е предвидено за утре, 10 юни. То ще започне от площад "Тройката" в 18.00 часа, ще продължи по ул. "Александровска"до сградата на Общината, където с позитивно послание гражданите ще изразят своята позиция.

Изявление в подкрепа на традиционното семейство ще направи председателят на Асоциация "Общество и ценности" - Михаела Джоргова. Тя е координатор Европейска гражданска инициатива "Мама, татко и деца" за България, в която със своите подписи се включиха над 15 хиляди души.

С танци на семейства от мъж, жена, заедно с децата си, участниците ще изразятсвоята позиция срещу узаконяването на еднополовите бракове, осиновяването на деца от гей двойки и пропагандата на хомосексуализма в училищата.

За поредна година се очаква акцент в парада да бъдат двойките облечени в сватбените си костюми и булчински рокли. Предвижда се за финал на събитието в небето да бъдат пуснати стотици балони, с надпис „В подкрепа на традиционното семейство“.

Парадът се организира от представители на протестантските църкви в града.

Събитието не е насочено срещу хомосексуалистите, а е контрапункт на все по-агресивно налагащата се демонстрация на сексуалността, която води до твърде ранно сексуализиране на подрастващите и подкопава устоите на брака.


Какво четем:

🔴 Иван Ласкин за Чочо Попйорданов: Смея се, любими приятелю… хубав си! Обичам те непрежалими Петър Иванов Попйорданов!

🔴 Две халби бира са по-добро болкоуспокояващо

🔴 Борисов: Загубихме човешки живот и 50 милиона лева

Източник: flagman



Коментари



горе